Części zamienne

Oryginalne części zamienne CLAAS. Żadnych kompromisów.

Ten, kto w swojej maszynie CLAAS montuje tylko ORYGINALNE części zamienne CLAAS może liczyć na niezawodność jej działania. Nasze części pochodzą z seryjnej, nowoczesnej produkcji i poddawane są stałej kontroli jakości.

Oprócz tego, nasi specjaliści od części zamiennych oraz mechanicy serwisowi doskonale znają te części, co gwarantuje szybką, fachową wymianę w krótkim czasie. Dla zawodowców sprawa jest jasna: przede wszystkim liczy się jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyjątkowe produkty CLAAS SELECT

Do pakowania balotów
Siatki do owijania
Sznurek do pras
Rozciągliwa funkcja do kiszonki
Folia silosowa

Środki smarne
Środki smarne bio
Olej silnikowy / smary
Uniwersalne oleje do ciągników
Olej przekładniowy
Olej hydrauliczny

Akumulatory
Akumulatory ołowiowo-żelowe
UltraBlock
Akumulatory rozruchowe

System kamer
PROFI CAM II
TELE CAM

Przyrządy pomiarowe
Miernik temperatury
Miernik wilgotności zboża
Miernik ciśnienia w oponach

Wyposażenie warsztatu
Profesjonalne narzędzia
AQUA NON STOP
TYRE LIFT

Inne produkty
Płyny chłodzące
Radio
Skrzynki do sortowania drobnych części
Pasy mocujące
TYRE PROTECT

Diesel to go - przenośne stacje paliwowe CLAAS

Zjeżdżanie z pola, aby zatankować maszynę w trakcie sezonu żniwnego, to strata czasu. Przy pomocy mobilnych instalacji do tankowania oleju napędowego CLAAS można dostarczyć paliwo w dowolne miejsce. Niezależnie od tego, gdzie znajdują się maszyny, łatwy do napełnienie zbiornik można do nich dowieźć na niewielkich pojazdach, samochodach typu pick-up, czy małych przyczepach, aby zapewnić nieprzerwaną pracę.
W zależności od wielkości zbiornika, wąż "ssący” z zaworem odcinającym oraz filtrem siatkowym zasila instalację w 200, 430 lub 900 l w bardzo krótkim czasie. Pompą zasilaną napięciem 12 V może tankować paliwo ze zbiornika o pojemności 200 l z szybkością 35 l/min., a ze zbiornika900 l przy zasilaniu 24 V w tempie 85 l/min. Opcjonalnie można wyposażyć zbiorniki także w pompy o większym wydatku.
Szybkie tankowanie maszyn i pojazdów w polu umożliwia elastyczny przewód dystrybucyjny o długości 4 m  i nale­wak z automatycznym zaworem odcinającym i uchwytem. Cyfrowy przepływomierz z dwufunkcyjnym wyświe­tlaczem dokonuje pomiaru z dokładnością -/+1 %  i można go łatwo zamontować bezpośrednio przed nalewaniem.
Niewielka masa własna zbiorników oraz 4 metalowe uchwyty dbają o prosty i pewny transport. Zbiorniki można załadować przy pomocy wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej. Wyposażenie obejmuje także 6-metrowy przewód zasilający z uchwytem i zaciskami do akumulatora, zamykany wlew 2”, pływakowy wskaźnik poziomu i odpowietrznik.