Serwis

Dojeżdżamy bardzo szybko i od razu wiemy, co jest do zrobienia.

Jeśli coś się zdarzy, mechanicy serwisowi docierają bardzo szybko: znakomicie wykształceni, doświadczeni i najlepiej wyposażeni.Gdy rozwiązanie zostanie znalezione, koordynujemy dostawę odpowiednich części zamiennych na miejsce. My przecież wiemy: dobry serwis musi oferować nie tylko jakość i niezawodność ale musi także pozostać opłacalnym. Nasze usługi muszą obok bezpieczeństwa gwarantować także ekonomikę Państwa pracy.

Bezpieczeństwo można zaplanować: przez regularną kontrolę

Maszyny żniwne są w stałych okresach czasu poddawane najwyższym obciążeniom. Do uzyskiwania trwałego, niezawodnego działania z wysoką wydajnością maszynę należy regularnie ustawiać i wymieniać zużywające się części.
Kontrola pożniwna / kontrola roczna pozwala szybko stwierdzić rozpoczynający się proces zużycia i znaleźć ukryte uszkodzenia.

Państwa problemy rozwiązujemy na miejscu. Także wtedy, gdy nas nie widać.

CLAAS TELEMATICS w Państwa maszynie, za pomocą bezprzewodowych łączy, oferuje nie tylko korzyści ekonomiczne, ale również szybką pomoc mechaników serwisowych. Z pomocą przenośnej technologii radiowej oraz internetu, dane dotyczące pojazdu przekazywane są bezpośrednio do przyrządów diagnostycznych lub do komputera mechanika serwisowego. Może on wtedy z dowolnego miejsca postawić prawidłową diagnozę i dojechać z ewentualnie potrzebnymi częściami zamiennymi. Oszczędzony czas zawsze poprawia wykorzystanie maszyny.