AGRO-LAND Marek Różniak

Śmielin, ul. Stawowa 1

89-110 Sadki

Wszystko

Właściciel

Marek Różniak
Mobil: +48 512 213 213
E-Mail: m.rozniak@agro-land.eu.com




Dział handlowy

Łukasz Lewandowski
Dyrektor handlowy
Mobil: +48 725 900 917
E-Mail: l.lewandowski@agro-land.eu.com


Michał Mazurkiewicz
Regionalny kierownik sprzedaży
Mobil: +48 725 900 918
E-Mail: m.mazurkiewicz@agro-land.eu.com


Angelika Wagner
Przedstawiciel handlowy
Mobil: +48 725 900 927
E-Mail: a.wagner@agro-land.eu.com


Jakub Krawiec
Przedstawiciel handlowy
Mobil: +48 725 900 929
E-Mail: j.krawiec@agro-land.eu.com


Leszek Mądry
Przedstawiciel handlowy
Mobil: +48 887 111 118
E-Mail: l.madry@agro-land.eu.com


Mateusz Kriesel
Przedstawiciel handlowy
Mobil: +48 887 111 117
E-Mail: m.kriesel@agro-land.eu.com




Sekretariat i księgowość

Iwona Smolińska
Sekretariat
Mobil: +48 725 900 925
E-Mail: sekretariat@agro-land.eu.com


Dominika Żygowska
Księgowość
Mobil: +48 725 900 915
E-Mail: biuro@agro-land.eu.com




Dział części - magazyn

Marta Jasiak
Dział części
Mobil: +48 887 111 120
E-Mail: m.jasiak@agro-land.eu.com


Magdalena Kutzmann
Dział części
Mobil: +48 887 111 123
E-Mail: m.kutzmann@agro-land.eu.com


Marcin Zimnicki
Dział części
Mobil: +48 725 900 923
E-Mail: m.zimnicki@agro-land.eu.com


Przemysław Bilski
Dział części
Mobil: +48 725 900 922
E-Mail: p.bilski@agro-land.eu.com




Serwis

Dawid Domański
Kierownik serwisu
Mobil: +48 725 900 920
E-Mail: d.domanski@agro-land.eu.com


Dorota Grabowska
Asystent kierownika serwisu
Mobil: +48 887 111 122
E-Mail: d.grabowska@agro-land.eu.com


Marcin Dułak
Serwisant
Mobil: +48 887 111 119
E-Mail: m.dulak@agro-land.eu.com


Tomasz Wszelaki
Specjalista ds. serwisu
Mobil: +48 725 900 926
E-Mail: t.wszelaki@agro-land.eu.com


Daniel Żygowski
Specjalista ds. serwisu
Mobil: +48 725 900 921
E-Mail: d.zygowski@agro-land.eu.com


Wojciech Chmura
Mechanik
Mobil: +48 887 111 116
E-Mail: w.chmura@agro-land.eu.com


Mateusz Kowalski
Mechanik
Mobil: 887 111 124
E-Mail: m.kowalski@agro-land.eu.com


Dariusz Kropornicki
Mobil: +48 887 111 114
E-Mail: d.kropornicki@agro-land.u.com